Retransmisja meczu siatkówki: TS Podhalański...

Wymagany flash. Zainstaluj najnoszą wersję.

Mecz z 11 lutego. Wysoka wygrana TS Podhalański z Tarnovią Tarnów.

Data utworzenia: 11 Luty 2012

odśwież opinie
Hehe leon (komentator) zawodowiec :):):) ale i tak nic nie przebije zawodników którzy sie sami zagrzewają :):):)
2012-02-14 08:15:35 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
Dwa bardzo ciekawe zdania wypowiedziane przez komentatora:"I fantastycznie pierwsza bramka zdobyta" "czyżby nam przyszło ten mecz kończyc w piątke" Troszkę sie Panu dyscypliny pomyliły:):)
2012-02-13 22:33:13 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
pisząc "wysoka" wygrana jest nie na miejscu bo tak na pewno nie tytułuje się meczów siatkówki, nigdy się z tym nie spotkałem. Można rozbić rywali, pewnie ich pokonać czy gładko ale nigdy wygrać wysoko. Wysoko można wygrać w piłkę ręczną, koszykówkę czy p. nożną lub inny sport w którym można uzyskać znacznie wyższy wynik. Wysoko można wygrać za to seta wygrywając do 10 czy 15..
2012-02-12 23:28:02 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
Buc jest drewniany kurde.
2012-02-12 23:13:51 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
Dokładnie. Jakby było 3:1 to już nie taka wysoka :)
2012-02-12 14:10:14 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
Bardzo dobry tytuł zamieściła redakcja. Wynik 3:0 w piłce siatkowej jest najwyższym możliwym rezultatem, dla Twojej wiadomości ;-) Dlatego tytuł "wysoka" jest jak najbardziej na miejscu. Nie jest napisane łatwa wygrana, bo mecz był trudny, ale wynik w setach "upoważnia" do takiego nagłówka
2012-02-12 08:57:24 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
do redakcji: kto wymyśla tak beznadziejne tytuły? mecz na styku w każdym secie i tytuł wysoka wygrana? to nie piłka nożna ....
2012-02-11 22:13:28 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
Panie kapitanie dyplomacja i waleczność to cechy bardzo pożądane, kibice bardzo na to liczą i nie ma co wchodzić w niepotrzebne konfliktowe dysputy.
2012-02-11 21:48:32 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0