strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
XII Jarmark Podhalański - największa impreza...

W dniach 19-21 sierpnia na nowotarskim Rynku i ul. Kościelnej działa się największa impreza miejska w ciągu roku - Jarmark Podhalański, już po raz dwunasty. Było dużo kramów, konkursy, pokazy i koncerty na dwóch scenach. Zobaczmy, jak się bawili.Data utworzenia: 1 Wrzesień 2011

odśwież opinie
Pewnie ten co nagrywał zapomniał powiedzieć że to pójdzie już po jarmarku, temu co nawija :) A jarmark ogólnie spoko - widać że impreza się rozwija - bardzo dobre nagłośnienie było na koncercie grupy Hey! Wróciłem do domu nie ogłuszony, co w przypadku rynku w NT jest dużym sukcesem. Światła tyż spoko - dobrze że pogoda się udała. Ciekawe jak będzie za rok?
2011-09-05 18:30:49 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
szkoda pracy kamerzysty... bo montaż co najmniej marny... jak można puścić moment, kiedy kręcący przykuca podczas nagrywania! lub zmienia plan, nie chcąc, jak mniemam, lekko oddalić lub przybliżyć, tylko ostro najeżdża, po to, by podczas montarzu można było wybrać fragmenty nagrania, jednocześnie nie tracąc ścieżki dźwiękowej! Montażysta do zmiany! Po za tym materiał jest nieaktualny. W filmie Pani Dyrektor zaprasza na coś co było kilka tygodni temu! Kto to robił!
2011-09-05 00:34:22 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
OSTATNIO DODANE
Konsul USA na PPUZ
Berdowe Muzykowanie
Bożonarodzeniowy Kiermasz w Kościelisku
I Jarmark Bożonarodzeniowy w Czarnym Dunajcu
Stypendia Powiatu Tatrzańskiego Rozdane
Konkurs wiedzy w Gminie Czarny Dunajec
Św. Mikołaj odwiedził Bustryk
Oni Nos Wiedli

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 90949357 od 2010-06-30
1999-2022 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms