strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
wydarzenia


Memoriał Grzegorza Wesołowskiego odbył się już po raz jedenasty. To wydarzenie, które od dekady łączy w przyjaźni i pasji setki osób.
Mieszkańcy Poronina nie zapominają o bohaterach, dzięki którym żyjemy w niepodległej Polsce. Jak się okazuje, Podhalańska ziemia również miała wśród nich swoich przedstawicieli.
8 listopada w Leśnicy-Groniu odbyło się spotkanie z trzema góralskimi artystami. Każdy z nich prezentował inną dziedzinę artystyczną. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale.
11 listopada do wielkie święto wszystkich Polaków. W związku tak ważną datą w wielu miejscach organizuje się wydarzenia, które mają przypomnieć historię sprzed 101 lat i oddać hołd bohaterom. Nie zapomniano o tym również w Odrowążu, gdzie kolejny raz zorganizowano wspólne...
"Podhalańska idzie wiara" w Bukowiańskim Centrum Kultury - Dom Ludowy - posiady góralskie z pieśnią żołnierską i patriotyczną uświetnione refleksją profesora Stanisława Hodorowicza "O Wolności"
Rocznica Odzyskania Niepodległości - Czarny Dunajec akademia W CKIP w Czrnym Dunajcu podczas uroczystej akademii wystąpili uczestnicy Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu.
Każdego roku powiatowe (Powiat Tatrzański) obchody Święta Niepodległości odbywają się na terenie innej gminy. W tym roku uroczystości mają miejsce w Gminie Poronin. Od dwunastu lat świętowanie otwiera konkurs historyczny „Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości”. Konkurs odbywa...
Pod górą Wdżar, na wspólnej zabawie spotkali się seniorzy aż z trzech gmin. Co było powodem do świętowania. Jak udała się impreza? Na te i wiele więcej pytań odpowie Państwu dzisiejszy materiał. Zapraszamy!
Wraz ze Stefanem Błaszczyńskim zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Festiwalu Siedmiu Kultur: 09.11.2019 JURGÓW RESTAURACJA STACJI NARCIARSKIEJ "HAWRAŃ": 17:00 - Debata "Kto ostatecznie zwyciężył w opowieści o II Wojnie Światowej? I czemu nie Polacy..." 19:00 -...
Msza święta oraz Nowenna do Matki Bożej transmitowana z Santuarium Królowej Podhala 
Przełęcz Osice to od wielu lat jedno z najpopularniejszych miejsc wśród wielbicieli pienińskich wędrówek. To właśnie w tym miejscu zaczyna się wiele szlaków wybieranych przez turystów, między innymi na Trzy Korony. Niestety popularność przełęczy zrodziła problem dotyczący...
Bezpieczeństwo to podstawa! Z takiego założenia wychodzi cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Starem Bystrem, która kolejny raz promowała noszenie odblasków i bezpieczeństwo na drodze.
Dzisiaj w Poroninie uczniowie lokalnej Szkoły Podstawowej przypominali kierowcom i innym uczestnikom ruchu drogowego o tym, jak ważna jest dobra widoczność na drodze. Była to nauka przez dobrą zabawę nie tylko dla najmłodszych.  
Wczorajszy dzień minął w Murzasichlu pod znakiem smakołyków. Wszystko dzięki kulinarnym umiejętnościom gospodyń z Gminy Poronin. Oprócz stołów zastawionych pysznościami rozstrzygnięto konkurs na wyjątkową pamiątkę z regionu. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale.


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Konsul USA na PPUZ
Berdowe Muzykowanie
Bożonarodzeniowy Kiermasz w Kościelisku
I Jarmark Bożonarodzeniowy w Czarnym Dunajcu
Stypendia Powiatu Tatrzańskiego Rozdane
Konkurs wiedzy w Gminie Czarny Dunajec
Św. Mikołaj odwiedził Bustryk
Oni Nos Wiedli

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 103653205 od 2010-06-30
1999-2023 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms