strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
wydarzenia


Wczoraj było o przysmakach. Dzisiaj będzie o dożynkowych wieńcach, które licznie prezentowano na tegorocznym Hołdymasie. Zapraszamy na kolejną część naszej relacji z tego wielkiego rolniczego święta.
Pyszności, pyszności i jeszcze raz pyszności. O doznania kulinarne zadbały gospodynie, które odwiedziły tegoroczny Hołdymas w Czarnym Dunajcu. Zapraszamy do oglądania.
Śpasy, tradycyjnie były pełne emocji, integracji i dobrej zabawy.
Poronin od lat przyciąga podhalańskich pszczelarzy. Nic dziwnego, w końcu miś dumnie prezentujący się na herbie miejscowości, nie znalazł się tam przypadkowo.
Podczas ubiegłorocznych Targów rozmawialiśmy z wystawcami, którzy opowiadali o swoich smakołykach. Podczas tegorocznej edycji postanowiliśmy popytać rozsmakowanych gości. Bo kto jak nie oni najlepiej podsumuje kolejną edycję tego smakowitego wydarzenia.
Sto lat Związku Podhalan to dobra okazja, żeby trochę powspominać, podsumować i pomyśleć nad przyszłością. Zapraszamy do oglądania.  
Zawody jeździeckie w Łopusznej mają już ponad dwudziestoletnią tradycję. W tym roku kolejny raz można było powalczyć o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ oraz nagrody pieniężne.
Wybory Cepra i Ceperki to na Festynie Białczańskim wieloletnia tradycja, bez której nie mogło się obyć również podczas tegorocznej edycji.
Do Rabki zawitały zabytkowe samochody. Nie brakowało bardziej znanych modeli, jak i wyjątkowych unikatów.
Akcja Bezpiecznie na rowerze, tym razem zawitała na Festyn Białczański.
Andrzej Jakubiec Kubosek zaprasza do Chochołowa na kolejną edycję targów cieśli i dekarzy. Zapraszamy w dniach 9 - 11.08.2019 do Chochołowa, będzie co oglądać, podziwiać, a nawet wystartować w konkurencjach ciesielskich. 
Już w najbliższą sobotę rozpoczyna się jedna z największych imprez na Podhalu SABAŁOWE BAJANIA. Zapraszamy do Bukowina Tatrzańskiej na prawie cały tydzień doskonałej zabawy. Przybywajcie!
Szaflarzańska Watra to coroczna tradycja. W tym roku zapłonęła nawet mimo bardzo niesprzyjającej pogody.  
Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą to akcja promująca wiedzę, niezbędną podczas letniego wypoczynku. Tym razem zawitała do Kluszkowiec, ku brzegom Jeziora Czorsztyńskiego.


Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Konsul USA na PPUZ
Berdowe Muzykowanie
Bożonarodzeniowy Kiermasz w Kościelisku
I Jarmark Bożonarodzeniowy w Czarnym Dunajcu
Stypendia Powiatu Tatrzańskiego Rozdane
Konkurs wiedzy w Gminie Czarny Dunajec
Św. Mikołaj odwiedził Bustryk
Oni Nos Wiedli

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 103652743 od 2010-06-30
1999-2023 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms