strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
wydarzenia


We Wróblówce otwarto Placówkę Opiekuńczo wychowawczą dla dzieci i młodych matek. Dzięki temu mają " szansę na szczęśliwe jutro". To pierwsza placówka tego typu w powiecie nowotarskim.
Ks. Franciszek Juchas przez lata był związany z parafią i Związkiem Podhalan w Poroninie. Teraz o tej barwnej postaci można przeczytać na kartach nowo powstałej publikacji.
Kilkadziesiąt lat temu, freski wykonał Władysław Trebunia-Tutka. Na przełomie lat zaczęły przegrywać walkę z naturą. Dziś już wiemy, że otrzymają noiwe życie.
I TY MOZESZ POMÓC! Fundacja "Majowe Granie" z Koscieliska BPKOPLPW     IBAN: PL 25 1020 3466 0000 9202 0096 3884 z dopiskiem "dla Pogorzelcow z Podczerwonego".  
Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Ludźmierzu to wielkie święto rolników, plnów i zwierząt. Nie zabrakło nowoczesnych technologii, wystaw, smakołyków i wspólnej zabawy.
Jak uratować komuś życie? Jest to prostsze niż mogłoby się wydawać. Jednym ze sposobów jest oddanie szpiku choremu na białaczkę. Najlepszą drogą do zostania dawcą jest rejestracja w DKMS .
Festyn strażacki w Bielance to już tradycja. Kolejny raz był dla całej społeczności okazją do integracji i dobrej zabawy. Z kolei dla nas był to czas na rozmowę na temat ochotniczej jednostki z tej małej miejscowości.
W Rogoźniku odbyły się zawody OSP. Dla druhen i druhów z podhalańskich jednostek była to okazja do zaprezentowania umiejętności, rywalizacji, ale przede wszystkim do dobrej zabawy i integracji. Zapraszamy na relację.
Co roku w okresie letnim wiele osób traci życie podczas odpoczynku przy akwenach wodnych. Akcja Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą ma za zadanie temu zapobiec poprzez edukacje, nie tylko najmłodszych.
Kolejne Tatrzańskie Wici ruszyły. Rozpoczęło je spotkanie w podhalańskim Bustryku . Goście uczestniczący w wydarzeniu mogli się dowiedzieć czym musi cechować się dobra góralska gospodyni i gospodarz.  
Sylwester Antolak to jeden z niewielu bohaterów Stanów Zjednoczonych pochodzący z Podhala, odznaczony najwyższym amerykańskim medalem.
W niedzielę zakończył się tegoroczny Podhale Tour. Niestety była to ostatnia edycja wydarzenia. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale.
Mimo, że Czarny Dunajec to nie Miami czy inne Chałupy i tutaj można znaleźć kawałek piaszczystej plaży. A skoro jest plażą, jest piłka i są chętni to dlaczego nie zagrać w siatkówkę plażową. 
W dniu 14 czerwca odbył się konkurs recytatorsko-gawędziarski im. Anieli Gut – Stapińskiej. Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie zgromadziła 55 uczestników. Jury w składzie: Jan Stoch „Waka”, Zbigniew Długosz oraz Katarzyna Gąsienica – Józkowy nagrodziło...
Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu podpisała porozumienie o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień. Była to także okazja do wręczenia studentom dyplomów ukończenia pierwszego etapu szkolenia w ramach Legii Akademickiej. Studenci otrzymali także skierowania do...


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Konsul USA na PPUZ
Berdowe Muzykowanie
Bożonarodzeniowy Kiermasz w Kościelisku
I Jarmark Bożonarodzeniowy w Czarnym Dunajcu
Stypendia Powiatu Tatrzańskiego Rozdane
Konkurs wiedzy w Gminie Czarny Dunajec
Św. Mikołaj odwiedził Bustryk
Oni Nos Wiedli

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 103653389 od 2010-06-30
1999-2023 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms