strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
motoryzacja


Na program zaprasza Bartłomiej Stec i TVPodhale.info.
Na program zaprasza Bartłomiej Stec i TVPodhale.info. 
Na program zaprasza Bartłomiej Stec i TVPodhale.info. 
Na program zaprasza Bartłomiej Stec i TVPodhale.info. 
Na program zaprasza Bartłomiej Stec i TVPodhale.info.
Na program zaprasza Bartłomiej Stec i TVPodhale.info.
W piątkowy wieczór w salonie Škoda Autoremo przy ulicy Szaflarskiej w Nowym Targu miała miejsce premiera nowego modelu Škody. Kodiaq, bo taką nazwę nosi nowy model to pierwszy SUV w ofercie Škody. Duża Škoda jest wręcz naszpikowana nowoczesnymi systemami takimi jak system Area...
Parking przy rabczańskim amfiteatrze stał się w miniony weekend wielką wystawą samochodów zabytkowych. Do Rabki przybyło wielu entuzjastów starych pojazdów. Przy wyborze samochodów wg kategorii, swój głos miał aktor i reżyser, gość specjalny zlotu - Jerzy Stuhr.
W najnowszym MotoPoradniku Telewizji Podhale i Serwisu Motoryzacyjnego "Worwa" w Nowym Targu przyjrzymy się stacji diagnostycznej. Co trzeba przywieźć ze sobą na kontrolę pojazdu i kiedy samochód spełni normy jakości? Program realizowany przy współpracy z Serwisem Motoryzacyjnym...
Idzie zima - choć jeszcze jesień. Trzeba pomyśleć o bezpieczeństwie na drodze. Czas na opony zimowe. Jakie opony kupić? Kiedy wymienić ogumienie na zimowe? Jak przechowywać opony? Odpowiedzi udzieli Moto Service Adam Worwa.
Już po raz 12 na Placu pod Gubałówką mogliśmy podziwiać zabytkowe samochody. Jedne z najstarszych miały niespełna 90 lat. Udało nam się namówić kilku właścicieli pojazdów, aby opowiedzieli nam o historii swoich samochodów.
W dzisiejszym motoporadniku dowiemy się jak sprawdzić poprawność działania bezpieczników oraz w jaki sposób je wymienić.
W dzisiejszym motoporadniku dowiemy się na co zwracać szczególną uwagę podczas wymiany żarówek oraz na jakie problemy możemy napotkać przy tej czynności.
Mariusz Szewczyk opowiada w jaki sposób zabezpieczyć auto podczas zmiany koła na zapasowe w trasie.
W dzisiejszym motoporadniku Mariusz Szewczyk przedstawia w jaki sposób zakładamy łańcuch śniegowe na koła oraz jak je eksploatować.


(1-15)(16-26) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Konsul USA na PPUZ
Berdowe Muzykowanie
Bożonarodzeniowy Kiermasz w Kościelisku
I Jarmark Bożonarodzeniowy w Czarnym Dunajcu
Stypendia Powiatu Tatrzańskiego Rozdane
Konkurs wiedzy w Gminie Czarny Dunajec
Św. Mikołaj odwiedził Bustryk
Oni Nos Wiedli

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 117198122 od 2010-06-30
1999-2024 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms