strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
wydarzenia


Strumienie Miłosierdzia 2019 - transmisja LIVE na Facebook Telewizja Podhale - zapraszamy! https://www.facebook.com/telewizja.podhale/videos/2147490025560902/
Kolejny raz miłość do Św. Jana Pawła II zebrała całą społeczność Zębu na wspólnej modlitwie.
Babie lato w pełni więc jest okazja do letnich wspomnień. Podsumowaliśmy największą imprezę gospodarczą tegorocznego lata na Podhalu – Targi Cieśli w Chochołowie.
W Chochołowie kolejny raz odbyły sie zawody sportowe. Bez wątpienia największa atrakcją były skoki narciarskie dla najmłodszych.
Polska Pod Krzyżem - Zakopane 2019 zapis całego spotkania jakie miało miejsce na Równi Krupowej w Zakopanem 14 września 2019r. 
Konie na przestrzeni lat na stałe wpisały się w obraz góralskiej tradycji. Na temat przyjaźni górali z tymi szlachetnymi zwierzętami powstała książka. Więcej o publikacji w dzisiejszym materiale.
Druhowie z OSP Koniówka jalepsi w Gminie Czarny Dunajec
Konie od dekad towarzyszą góralom. Obszarów tej przyjaźni było i jest wiele. Między innymi praca, turystyka czy sport. W związku z tym powstała książka, która podejmuje temat konia i jego miejsca w góralskiej kulturze.
W Klikuszowej już wypatrują śniegu. Co prawda stadion zimowy będzie czynny dopiero za rok, ale już teraz na zakończenie budowy czekają przyszli mistrzowie. 
Każdy mieszkaniec Małopolski ma szansę na zdobycie nowego (wymarzonego) zawodu. Przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy przeprowadzili szkolenie we wszystkich gminach Powiatu Nowotarskiego. Z naszą kamerą uczestniczyliśmy w szkoleniu w gminie Czarny Dunajec.   
Na Bachledówce w Gminie Czarny Dunajec otwarto Środkowiskowy Dom Samopomocy. Inicjatywa uruchomienia domu wyszła od Stowarzyszenia Szkół Katolickich (Katolicka Szkoła Podstawowa z oddz. integracyjnym w Czerwiennem). 
Jak się okazało, Hołdymas to nie tylko dożynkowe wieńce i różnorodne pyszności.
Często mówiąc o ojczyźnie górali, pierwszą myślą jest szeroko rozumiane Podhale. Jednak góralska brać sięga w dużo dalsze rejony.


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Konsul USA na PPUZ
Berdowe Muzykowanie
Bożonarodzeniowy Kiermasz w Kościelisku
I Jarmark Bożonarodzeniowy w Czarnym Dunajcu
Stypendia Powiatu Tatrzańskiego Rozdane
Konkurs wiedzy w Gminie Czarny Dunajec
Św. Mikołaj odwiedził Bustryk
Oni Nos Wiedli

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 122301225 od 2010-06-30
1999-2024 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms